سال جهش تولید با مشارکت مردم جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بازدید شهردار و اعضای شورای پرند از پروژه های عمرانی

پرند در مسیر توسعه زیرساخت های خدماتی

بازدید شهردار و اعضای شورای پرند از پروژه های عمرانی

مهندس پایدار شهردار پرند به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و کارشناسان عمرانی شهرداری از روند احداث دو پروژه میدان میوه و تره بار جنوب فاز 3 و ساختمان موتوری شهرداری بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، مهندس پایدار در جریان این بازدید از نزدیک بر روند فعالیت های معاونت عمران شهرداری و احداث میدان میوه و تره بار جنوب فاز 3 و همچنین مراحل تکمیل ساختمان موتوری شهرداری در فاز 5 نظارت نمود و موارد لازم را به معاون و مدیران عمرانی شهرداری یادآور شد.

میدان میوه و تره بار جنوب فاز 3 در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال از جمله پروژه های سرمایه گذاری مدیریت شهری پرند است که با هدف دسترسی آسان ساکنین جنوب این فاز به اقلام و مایحتاج ضروری در حال احداث بوده و تاکنون قریب به 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ساختمان موتوری شهرداری در جنوب فاز 5 از دیگر پروژه های مهم شهرداری پرند برای بالابردن سطح خدمات رسانی به شهروندان گرامی است که با 75 درصد پیشرفت فیزیکی به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.

این دو پروژه به منظور توسعه متوازن زیرساخت ها و فراهم ساختن بسترهای لازم جهت خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان در حال احداث است و بخشی از پروژه های عمرانی مدیریت شهری پرند به شمار می روند.مطالب مرتبط