سال جهش تولید با مشارکت مردم جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۳/۰۴/۱۳
تجلیل مدیران شهری پرند از خانواده شهیدان طاهری

شهردار پرند به اتفاق نایب رئیس شورای اسلامی شهر پرند و معاونین و مدیران شهرداری روز چهارشنبه در منزل آقای محسن طاهری از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و فرزند و برادر شهید، حضور یافته و از وی تجلیل کردند.

تجلیل مدیران شهری پرند از خانواده شهیدان طاهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ مهندس پایدار در این دیدار صمیمانه ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای کشورمان، تکریم خانواده معظم شهداء را از وظایف مهم مدیران شهری دانسته و گفت: دعای خیر خانواده شهداء، همواره چراغ راه خدمتگزاران مردم بوده و پشتوانه محکمی برای پیشرفت و سربلندی کشورمان به حساب می آید.

آقای حسین قهرمانی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر پرند و رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیز در این دیدار بیان داشت: شهدای گرانقدر کشورمان در سنگر جهاد از جان و زندگی خویش گذشتند تا ایران اسلامی در امنیت و عزت به سر ببرد‌.

وی افزود: راه شهدای عزیزمان امروز در سنگر خدمت ادامه دارد و ما در شهر پرند تمام توانمان را بکار گرفته ایم که با دعای خیر خانواده معظم شهداء و با مدیریت مهندس پایدار شهردار بومی، دلسوز و کوشا، در برابر مردم و خون شهدا رو سفید باشیم.

آقای محسن طاهری فرزند شهید ابراهیم طاهری و برادر شهید اسماعیل طاهری که خود نیز از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است، در این دیدار صمیمانه از حسن توجه مدیران شهری پرند تشکر نمود و به بیان خاطراتی از این دو شهید گرانقدر دفاع مقدس پرداخت.

در پایان این دیدار که توسط واحد امور ایثارگران معاونت فرهنگی شهرداری تدارک دیده شده بود، با اهدای لوح و یادبود از آقای محسن طاهری تجلیل به عمل آمد.مطالب مرتبط