سال جهش تولید با مشارکت مردم جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۳/۰۴/۰۷
دیدار مدیریت شهری پرند با مسئولان دستگاه قضایی شهرستان رباط کریم
دیدار مدیریت شهری پرند با مسئولان دستگاه قضایی شهرستان رباط کریم

همزمان با هفتم تیر ماه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پرند با حضور در دفتر رئیس دادگستری و دادستان شهرستان رباط کریم با آقایان دکتر رحمانی و دکتر یوسفوند دیدار و هفته قوه قضاییه را به ایشان و سایر دست اندکاران دستگاه قضایی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ مهندس پایدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پرند در این دو دیدار جداگانه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از شهدای هفتم تیر، از زحمات بی وقفه دستگاه قضایی قدردانی نمودند.

شهردار پرند در این نشست صمیمانه که رئیس اداره بازرسی و معاون فرهنگی شهرداری نیز حضور داشتند، بیان داشت: قوه قضائیه وظایف خطیری برای اجرای عدالت و پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی بر دوش دارد و در این مسیر زحمات فراوانی را متقبل شده که جای تشکر و قدردانی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنیا رئیس شورای اسلامی شهر پرند و سایر اعضای شورا نیز با اشاره به تلاش های بی وقفه دستگاه قضایی، زحمات مجموعه دادگستری و دادستانی را ستوده و برای کلیه دست اندرکاران این عرصه آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی نمودند.

آقایان دکتر رحمانی رئیس دادگستری و دکتر یوسفوند دادستان شهرستان رباط کریم نیز ضمن خیر مقدم به مدیران شهری پرند، یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران ایشان را گرامی داشته و در ادامه نیز پیرامون مباحث شهری پرند گفتگو و تبادل نظر شد.مطالب مرتبط