سال جهش تولید با مشارکت مردم سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۳/۰۳/۱۸
پیام تسلیت مدیریت شهری پرند به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام)

️همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام جواد علیه السلام، مهندس پایدار شهردار، حجت الاسلام والمسلمین محمد نیا رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند در پیامی این روز را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت مدیریت شهری پرند به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام)

️به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین روز از ماه ذیقعده، مصادف با سالروز شهادت مظلومانه نهمین مقتدای شیعیان جهان حضرت امام محمد تقی "امام جواد" (ع) است، امامی که در هفت سالگی پیشوای محبان اهل بیت(ع) شد و در هفده سال رهبری شیعیان را برعهده گرفت و با وجود دوران کوتاه حیات و امامت خویش، با علم و دانش و پاسخ های قاطع و روشنگر خود، چراغ هدایت شیعیان در برابر ستمگران و ظالمین گردید.

در روایات متعدد آمده است که فرزند بزرگوار امام رضا علیه السلام و نهمین مقتدای شیعیان، همواره بر کسب علم و دانش تاکید داشته و آن را یکى از مهمترین عوامل مهم رسیدن به کمالات عالى دنیوى و اخروى می دانستند و پیروان خود را به تحصیل دانش، توصیه و تشویق می کردند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند، سالروز شهادت مظلومانه امام جواد(ع) را به عموم شیعیان به ویژه مردم متدین پرند تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال، توفیق گام نهادن در مسیر اهل بیت و تاسی از آن امام همام را مسئلت دارد.مطالب مرتبط