سال جهش تولید با مشارکت مردم شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳
۱۴۰۳/۰۲/۲۵
نشست رئیس اداره ورزش شهرستان رباط کریم با شهردار پرند

رویکرد حمایتی مدیریت شهری پرند از حوزه ورزش

نشست رئیس اداره ورزش شهرستان رباط کریم با شهردار پرند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم، مسئول دفتر ورزش پرند و جمعی از ورزشکان و روئسای هیات های ورزشی، ظهر سه شنبه با مهندس پایدار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ مهندس پایدار شهردار پرند در این نشست صمیمانه که آقای کسمرادی رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر پرند نیز حضور داشت، تصریح کرد: شهر پرند از ظرفیت ها و استعداد های ناب و درخشان در همه رشته های ورزشی برخوردار است که افتخارات زیادی را نیز برای این شهر رقم زده اند.

مهندس پایدار با بیان اینکه رشد فعالیت های ورزش در هر سطحی به پویایی، نشاط و ساختن جامعه ای سالم کمک شایانی می کند، افزود: رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند مبتنی بر توسعه زیرساخت های ورزشی، حمایت از ورزشکاران به ویژه در مسابقات استانی و کشوری و میزبانی از این مسابقات و همچنین کمک به شناسایی و رشد استعدادهای ورزشی شهر پرند است.

آقای سلیمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم، آقای هدایتی مسئول دفتر ورزش پرند و سایر ورزشکاران و هیئات ورزشی نیز در این جلسه با تبریک به مهندس پایدار و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید پرند، حضور ایشان را در این مسئولیت سرآغاز فصلی جدید برای شکوفایی عرصه ورزش شهر پرند دانسته و مقرر شد جلسات تخصصی با حضور تمامی روئسای هیئات ورزشی با شهردار پرند برگزار شود.مطالب مرتبط