سال جهش تولید با مشارکت مردم جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۲/۱۰/۰۴
مراسم تجلیل از دست اندرکاران حمل و نقل عمومی پرند

جا به جایی روزانه 21 هزار مسافر برون شهری توسط ناوگان حمل و نقل شهرداری پرند // توسعه و نوسازی حمل و نقل عمومی، اولویت و دغدغه جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند

مراسم تجلیل از دست اندرکاران حمل و نقل عمومی پرند

سرپرست شهرداری پرند: برای توسعه حمل و نقل عمومی و رفع کاستی ها تمام تلاش خود را بکار بسته ایم

مراسم تجلیل از پرسنل و رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر پرند، صبح امروز با حضور معاون فرماندار شهرستان رباط کریم، سرپرست شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس پلیس راهور پرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ در ابتدای این مراسم، دکتر صفایی رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری پرند ضمن خیر مقدم به حضار، گزارشی از روند فعالیت های این سازمان ارائه داد و گفت: روزانه قریب به 21000 مسافر از خدمات ناوگان حمل و نقل شهرداری پرند جهت جا به جایی برون شهری به شهرهای تهران، رباط کریم، کرج و شهریار استفاده می کنند.

آقای حسین قهرمانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر پرند نیز در ادامه این مراسم، هفته حمل و نقل عمومی را به دست اندرکاران ناوگان حمل و نقل شهر پرند تبریک گفت و خطاب به آنها بیان داشت: شما عزیزان شغل مهمی بر عهده دارید و هر روز با عموم شهروندان در ارتباط هستید.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر پرند تصریح کرد: انتظار به حق مردم برای خدمات رسانی منظم و بدون تاخیر و همچنین برخورد مناسب با مسافران، اهمیت این شغل را بیش از پیش نمایان می سازد.

آقای قهرمانی با تاکید بر توسعه حمل و نقل عمومی شهر پرند خاطر نشان کرد: از نظر کارشناسان هر یک اتوبوس به اندازه 20 خودرو شخصی نقش آفرینی می کند و نه تنها موجب رفاه و کاهش هزینه خانواده ها می شود بلکه به بهبود وضعیت آلودگی هوا و کاهش ترافیک نیز کمک خواهد کرد.

مهندس محمد جواد گودرزی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر پرند نیز با تبریک هفته حمل و نقل، بیان داشت: توسعه حمل و نقل عمومی شهر پرند و ایجاد رضایتمندی شهروندان در این حوزه، یکی از مهمترین اولویت های شورای اسلامی شهر پرند و شهرداری به شمار می رود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل عمومی شورای اسلامی شهر پرند در ادامه افزود: شورا و شهرداری پرند به طور دقیق به نقاط ضعف و قوت حوزه حمل و نقل عمومی واقف هستند و طی این مدت سعی کرده ایم که با اقدامات لازم در مسیر نوسازی ناوگان و بهبود سطح خدمات رسانی گام برداریم و برای تحقق این امر مهم، مصمم هستیم.

دکتر مجتبی مرادی نوروزی سرپرست شهرداری پرند نیز در این جلسه، اظهار داشت: همان طور که در گزارش آقای صفایی ارائه شد، در حال حاضر ناوگان حمل و نقل درون و برون شهری پرند با 12 خط و 523 تاکسی رسمی و ساماندهی شده و همچنین 2 خط اتوبوس صادقیه و شاهد با 48 دستگاه اتوبوس در حال خدمت رسانی به شهروندان گرامی پرند است.

دکتر مرادی با تشکر و قدردانی از دست اندرکاران حوزه حمل و نقل عمومی پرند تصریح کرد: جمعیت شهر جدید پرند هر روز، رو به افزایش است و توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی یکی از ضرورت های مهم و مورد توجه مدیریت شهری است.

سرپرست شهرداری پرند تاکید کرد: نوسازی ناوگان، توسعه خدمات و ایجاد رضایتمندی شهروندان در این حوزه، یکی از مهمترین اولویت ها و دغدغه های شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند است و ما برای دستیابی به شرایط ایده آل و استاندارد، تمام تلاشمان را بکار گرفته ایم.

دکتر عروجی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان رباط کریم و سرگرد کاویانی رئیس پلیس راهور شهر پرند نیز در این جلسه، هفته حمل و نقل عمومی را تبریک گفته و در ادامه نیز نمایندگان رانندگان تاکسی و اتوبوس به بیان مسائل و در خواست های خود پرداختند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح و شاخه گل از دست اندرکاران سازمان حمل و نقل شهرداری و رانندگان نمونه تجلیل به عمل آمد‌.

 

 



مطالب مرتبط