سال جهش تولید با مشارکت مردم جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
۱۴۰۲/۰۶/۰۱
پیام تبریک مدیریت شهری پرند به مناسبت هفته دولت

دکتر اله یاری شهردار و حجت الاسلام والمسلمین محمد نیا رئیس شورای اسلامی پرند طی پیام مشترک فرا رسیدن هفته دولت را تبریک گفتند.

پیام تبریک مدیریت شهری پرند به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ در این پیام آمده است:

نخستین هفته شهریور ماه، به پاس مجاهدت های صادقانه شهیدان رجایی و باهنر که جان خود را در راه خدمت به مردم و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم کرده اند، به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

هفته دولت فرصت مغتنمی است برای مرور دستاوردهای گران بهای دولت شهید رجایی و باهنر و الگو برداری و تلاش برای دست یافتن به یک مجموعه‌ عدالت‌ محور، متعهد و متدین که هدف آن خدمت خالصانه به مردم باشد.

درس بزرگی که این شهیدان بزرگوار به همه ما دادند این بود که مسئولان در هر جایگاهی باید با در نظر گرفتن عدالت، تعهد و تلاش خالصانه به دنبال پیشرفت و آبادانی کشور باشند و از هیچ کوششی برای ساختن میهنی آباد دریغ نکنند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارد.مطالب مرتبط