سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
۱۴۰۱/۰۷/۲۸
رونمایی از عروسک های دوقلوی آموزشی پرند

مراسم رونمایی از عروسک های دوقلوی "سپند" و "پرند" به عنوان نمادهای آموزشی کودکان، پیش از ظهر چهارشنبه با حضور پرشور دانش آموزان، دکتر اله یاری شهردار، اعضای شورای اسلامی پرند و جمعی از معلمان شهر پرند در پارک مشاهیر برگزار شد‌.

رونمایی از عروسک های دوقلوی آموزشی پرند

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ سرکار خانم مینا جعفری سخنگوی شورا و رئیس کمیسیون بانوان و بهداشت شورای اسلامی پرند طی سخنانی ضمن خیر مقدم به حاضرین، برنامه های آموزشی و هدف از طراحی این عروسک ها را تشریح نمود.

خانم جعفری با بیان اینکه توجه به مباحث آموزشی کودکان از ضروریات مهم به شمار می رود، بیان داشت: عروسک های سپند و پرند با هدف نماد سازی آموزشی در حوزه های مختلف و همچنین هویت بخشی به کودکان عزیز شهر پرند طراحی شده اند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر پرند افزود: این عروسک ها با موضوعات مختلف آموزشی برای کودکان در مدارس و محله ها به اجرای برنامه خواهند پرداخت و سعی داریم که مفاهیم مهم را با همکاری ادارات مربوطه و مختصص، در قالب برنامه های شاد، جذاب و متنوع به کودکان آموزش دهیم.

در ادامه این مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از عروسک های دوقلوی سپند و پرند رونمایی به عمل آمد.

گفتنی است این مراسم با حضور پرشور دانش آموزان و اجرای برنامه های جذاب و شاد همچون سرود، مسابقه، اهدای جوایز و ... برگزار شد که لحظات خاطره انگیزی برای کودکان پرند رقم خورد.مطالب مرتبط